Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
РА Лизо , Рекламно-виробнича компанія ТзОВ "Львівська ізоляція"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067850-17-78
Ольга
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Пимоненка, 379035
vidjmochka
Карта

Інформаційний стенд, куток споживача

Інформаційні стенди вважають найбільш простим і одночасно дуже зручним способом для розташування абсолютно будь-якої інформації. Фактична кожна організація, які б послуги вона не виконувала, володіє як мінімум одним куточком інформування. Найактуальнішими на сьогоднішній день, є інформаційні стенди та куточки для дитячих садків, шкіл.

Стенди в яскравому виконанні із розміщенням на них персонажів улюблених мультфільмів, викличуть захоплення малюків у дитячому садку і полегшать працю вихователів. Стенди з розміщенням корисної інформації допоможуть у навчанні школярів, кабінетні стенди (біологія , математика , література та ін ), наші досягнення (медалісти та спортивні стенди), історія школи, стенди з техніки безпеки. В якості самостійного різновиду інформаційного стенду виділяють стенд «куток споживача».
Таким чином, завжди можна вибрати той вид інформаційного стенду, який найбільш підходить під ту чи іншу задачу.

Зазвичай, стенди такого роду виготовляються з пластику, і багатьох це вводить в оману. На їх думку, пластик матеріал дешевий, крихкий і не практичний. Однак це не так. Пластик досить щільний і міцний матеріал. Крім того, для стенду з пластику можна підібрати і найбільш відповідну колірну гаму . Тому процес виготовлення даного засобу інформації досить творчий і повністю залежить від вашої фантазії і дизайнера, який може втілити її в життя!

Куток споживача - це стенд з інформацією про захист прав споживача.

Містить в собі:

- телефони організації;

- закон “Про захист прав споживачів”;

- дозвільну документацію на торгівельну точку;

- копію бланку про державну реєстрацію продавця з назвою органа, що здійснив реєстрацію;

- копію і номер ліцензії, а також інформацію про орган, що її видав, якщо діяльність, що здійснюється продавцем, підлягає ліцензуванню;

- книгу скарг і пропозицій.

 

 

facebook twitter
РА Лизо , Рекламно-виробнича компанія ТзОВ "Львівська ізоляція"Ольга
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Пимоненка, 379035
+38067850-17-78
vidjmochkaТзОВ «Львівська ізоляція» 79035, м.Львів, вул.Липова Алея, 1/83, р/р 2600300003308 в Філії ВАТ „Укрексімбанк” в м. Львові МФО 325718, Код ЄДРПОУ 22360905, Свідоцтво платника ПДВ № 17815746 ІПН 223609013048