Корзина
Нет отзывов, добавить
Вивіска над входом
Контакты
РА Лизо , Рекламно-виробнича компанія ТзОВ "Львівська ізоляція"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
Ольга
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Пимоненка, 379035
Карта

Вивіска над входом

Вивіска над входом
  • Услуга
  • Код: Вивіска над входом

100 грн.

Вивіска над входом
100 грн.
УслугаВивіска над входом
+380 показать номер
+380 показать номер
  • Адрес и контакты
Рекламна вивіска – це площина, яка містить назву підприємства чи установи і кріпиться на фасаді будівлі або над входом в магазин у торговому центрі. Вивіска у Львові – це візитна картка закладу, яка виділяє певний заклад на фоні іншої зовнішньої реклами. Вивіски можуть бути різних конструкцій: плоскими площинами з надрукованим зображенням, світловими коробами, або складатися з окремих об’ємних букв. Також вивіски бувають світловими та несвітловими. Несвітлові вивіски – це суцільні площини з пластику чи композитного матеріалу, або об’ємні букв, які не мають зовнішньої чи внутрішньої підсвітки. Такі вивіски є недорогими у виробництві, але помітні лише в денний час. Світлові вивіски – це світлові короби, або об’ємні букви, які підсвічуються світлодіодами, люмінесцентними лампами або неоном. Підсвітка робить таку візуальну рекламу яскравою та помітною в будь-який час доби. Весь спектр послуг з виготовлення вивісок у Львові: Виготовлення вивісок – суцільних площин з пластику чи композиту, на які наноситься зображення фотодруком чи методом аплікації;
Виготовлення об’ємних букв, які кріпляться на металеву раму. Об’ємні букви великих розмірів використовуються для створення дахових конструкцій.
Виготовлення світлових коробів або лайтбоксів, які служать яскравою вивіскою над входом;
Ремонт та обслуговування вивісок.
Що варто знати про рекламні вивіски у Львові: ДОСТУПНІСТЬ Вивіски у Львові виготовляються з різних матеріалів і від їх конструкції та способів підсвічування залежить вартість виготовлення, тому Ви завжди зможете обрати варіант, який підходить по ціні та якості. ДИЗАЙН Дизайну вивіски слід приділити особливу увагу, адже в більшості міст встановлення вивіски потребує погодження з органами місцевої влади. Дизайн вивіски повинен гармонійно вписуватися в архітектуру міста, зокрема це стосується центральної частини Львова. Розробляючи макет вивіски, потрібно враховувати розміри та основу фасаду, де вона буде кріпитися. ФУНКЦІЇ ВИВІСКИ НАД ВХОДОМ Основною функцією вивіски у Львові є інформувати про назву та вид діяльності закладу. Саме через вивіску люди взнають, де знаходиться підприємство, магазин, банк чи офіс. Іміджева функція вивіски полягає а тому, що вивіска найкраще демонструє статус закладу, привертає увагу цільової аудиторії, виділяє на фоні конкурентів.
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 100 грн.
Отзывы об услуге