Корзина
Нет отзывов, добавить
Штендери, спотикачі
Контакты
РА Лизо , Рекламно-виробнича компанія ТзОВ "Львівська ізоляція"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
Ольга
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Пимоненка, 379035
Карта

Штендери, спотикачі

Штендери, спотикачі
  • Услуга
  • Код: Штендери, спотикачі

600 грн.

Штендери, спотикачі
600 грн.
УслугаШтендери, спотикачі
+380 показать номер
+380 показать номер
  • Адрес и контакты
Штендер – це одно-або двостороння невелика переносна конструкція, яка виконана у формі «будиночка». Штендер володіє рядом переваг: мобільність, дешевизна, легкість виготовлення, наявність змінної панелі, що особливо актуально для кафе і ресторанів при зміні меню або для пункту обміну валют. Штендер може бути безпосередньою рекламою Вашої організації і може інформувати споживачів про знижки, розпродажі або нові товари. Штендери найкраще встановлювати поблизу безпосереднього місця продажів, там, де постійно проходить потік людей. Штендери можуть стати відмінним способом залучення уваги покупців для молодих компаній за рахунок своєї дешевизни, простоти виготовлення, мобільності та багатофункціональності. Рекламна агенція пропонує Вам повний комплекс послуг з виготовлення штендерів. Ми розробимо для Вас ексклюзивний вид штендерної реклами та допоможемо з оформленням для досягнення найкращого впливу реклами на споживача. Штендер - це невеликий рекламний щит (до 1,5 кв.м), одно або двосторонній. Іноді штендерамі називають звичнішими словами «спотикач». Це недорогий, швидший і ефективніший спосіб привернути увагу клієнта, розповісти про послуги. Таким чином, штендери - це виносні конструкції, що є носіями інформаці, з однією або двома рекламними поверхнями. Ми надаємо послуги з виготовлення штендерів. Виготовляємо односторонні, двосторонні штендери, каркаси (рами) для штендерів, нестандартних розмірів і складних форм.
При виробництві штендерів використовуються наступні матеріали: Каркас штендера - фарбована металева рама Базові кольори каркаса штендера - білий, сірий, чорний, синій, червоний, зелений, жовтий Основа рекламного поля: оцинкована бляха, пластик, композит. Нанесення зображення на штендер: аплікацією кольоровими плівками ПВХ (Oracal), методом повнокольорового друку (720х1440 dpi) Стандартні розміри штендерів: Прямокутний (рекламне поле): 60 х 80 см Вертикальний штендер (рекламне поле): 55 х 145 смДані розміри є орієнтовними
Рекламні вироби нашого виробництва володіють рядом переваг:- найпростіше технічне обслуговування.- відсутній вплив погодних умов, що дозволяє розміщувати вироби, на фасадах будівель не замислюючись про кліматичні умови.- високий опір корозії (оскільки у виробі присутній метал) і діям навколишнього середовища забезпечує довговічність при збереженні товарного вигляду.- багатий вибір колірної гамми.
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 600 грн.
Отзывы об услуге