Корзина
Нет отзывов, добавить
Стелла, пілон
Контакты
РА Лизо , Рекламно-виробнича компанія ТзОВ "Львівська ізоляція"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
Ольга
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Пимоненка, 379035
Карта

Стелла, пілон

Стелла, пілон
  • Услуга
  • Код: Стелла, пілон

1 000 грн.

Стелла, пілон
1 000 грн.
УслугаСтелла, пілон
+380 показать номер
+380 показать номер
  • Адрес и контакты
Стелла – це об’ємна рекламна конструкція, найчастіше вузька і довга з інформацією про організацію чи фірму. Стелли можуть бути як стаціонарними (розміщуються вздовж автомагістралей і на внутрішній території компанії), так і переносними (використовуються на виставках і презентаціях). Але в будь-якому випадку виготовлення стели допоможе сформувати позитивний імідж Вашої компанії і відрізнити Вашу продукцію від продукції конкурентів. Особливість стели в тому, що вона залишає простір для Вашої фантазії, стела не обмежена певними рамками і завжди є можливість використовувати нові елементи. Стелли можуть розташовуватися в різних місцях: стели для АЗС, при в’їзді в місто, перед бізнес-центром, перед автосалонами. Стелли можуть бути з підсвічуванням і без нього, плоскі та об’ємні. На під’їздах до великих торгових центрів, все частіше можна побачити двох і тригранні стелли з логотипом центру. Стелли можуть бути найрізноманітніших форм. Це може бути і абстрактна конструкція, що представляє собою поєднання декількох рубаних форм (трикутники, ромби і т.д.), і виріб, що повністю копіює реальний об’єкт (фотоапарат, молоток, годинник та ін.). Рекламна агенція пропонує Вам повний комплекс послуг з виготовлення стел. Ми розробимо для Вас ексклюзивний дизайн і наші фахівці проконсультують Вас з будь-яких питань, що стосуються найбільш дієвого розміщення реклами. Стела (пілон) - велика рекламна конструкція, яка при цьому займає не велику площу і в той же час дуже помітна за рахунок її висоти. Фірма виготовляє і встановлює рекламні стели будь-яких розмірів і форми, незалежно від їх складності. Сфера застосування стел дуже різноманітна: стели при в’їзді до населеного пункту. Надають інформацію про пункт (назва, герб, схема проїзду і так далі);
стели для автосалонів;
стели для банків;
стели при в’їзді на автозаправну станцію. Інформують про ціну на паливо, машинну олію або інші послуги, що надаються;
стели для бізнес-центрів;
стели для ресторанів, кафе та спортивних закладів.
Еаша компанія виготовляє рекламні стели, пілони тільки на сучасному устаткуванні і з якісного матеріалу. Стела (пілон) може складатися з металевого каркаса, дерева, бетонної конструкції, які покриваються композитними панелями. Для зовнішнього підсвічування стел і пілонів використовуються люмінесцентні, метало галогенові і світлодіодні прожектори. Для підсвічування рекламної стели всередині найчастіше використовуються люмінесцентні лампи або світлодіодні модулі. Якщо у Вас немає макету, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. При розробці макету, наші дизайнери, беруть до уваги фірмовий стиль, розташування і інші моменти. Завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме стела до того, як вона піде у виробництво.
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 1 000 грн.
Отзывы об услуге