Корзина
Нет отзывов, добавить
Оформлення вітрин
Контакты
РА Лизо , Рекламно-виробнича компанія ТзОВ "Львівська ізоляція"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
Ольга
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Пимоненка, 379035
Карта

Оформлення вітрин

Оформлення вітрин
  • Услуга
  • Код: Оформлення вітрин,бренд

125 грн.

Оформлення вітрин
125 грн.
УслугаОформлення вітрин
+380 показать номер
+380 показать номер
  • Адрес и контакты
Оформлення вітрин – це зовнішня реклама у Львові , яка розміщується на вітринах магазинів, вікнах офісів, і подає додаткову інформацію клієнтам. Оформлення вітрин ще називається «брендуванням вітрин». Вітрини, обклеєні яскравими зображеннями, чи інформацією про акційні пропозиції, привертають увагу споживачів. Крім того оформлення вітрин покращує зовнішній вигляд точки продажу, додає оригінальності, виділяє серед інших. Брендування вітрин служить ефективним рекламним рішенням для магазинів, торгових центрів, кафе, ресторанів, банків, офісів компаній. Весь спектр послуг щодо брендування вітрин: Обклейка вікон з внутрішньої або зовнішньої сторони повністю та способом аплікації; Виготовлення вивіски над входом в приміщення; Виготовлення світлових коробів, які можуть монтуватися на кронштейн. Імідж компанії та брендування вітрин – два взаємопов’язаних компонента для досягнення успіху. Перевага такого виду реклами в тому, що Ви самі регулюєте тривалість і частоту виходу такої реклами. Протягом усього часу розміщення Ваша фірма буде нагадувати тисячам людей про своє існування. Бачити її будуть, як вже постійні, так і Ваші потенційні клієнти. Рекламна агенція пропонує оригінальну розробку дизайну і не менш оригінальні методи поклейки: - Аплікація з кольорових плівок; - Повноколірний друк; - Друк на перфорованій плівці One way vision. Варіанти оформлення вітрин: Зовнішнє оформлення вітрини, поклейка по склу вітрини (Поклейка повністю або частково видимої частини скла. Використання самоклеючої плівки з кольоровим друком. Плотерна порізка кольорових плівок. Або поєднання цих варіантів. Також варіант поклейки зображення надрукованого на спеціальній сітці ONEVISION).
Внутрішнє оформлення вітрин (з допомогою табличок з кольоровим друком, плакатів, банерів, чи фігурних об’єктів).
Світлове оформлення вітрин зовнішнє і внутрішнє (з використанням акрилайтів, світлодіодів, дюралайтів (гірлянди) .
Зовнішній та внутрішній дизайн вітрини є важливим засобом позиціонування бренду (товару) і формування в покупця потрібних уявлень про асортимент і якість товару чи послуг. Крім того, правильне оформлення вітрини сприяє залученню потенційного клієнта, формуючи імідж елітного, або, навпаки, масового об’єкту споживчих інтересів. Принципів оформлення вітрин є декілька. Дизайнери завжди підкажуть оптимальний варіант для Вашої торгової точки.
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 125 грн.
Отзывы об услуге